گروه صنعتي ياران حامي ويژه نمايشگاه كار ايران شد

گروه صنعتي ياران به عنوان حامي ويژه نمايشگاه كار ايران انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومي گروه صنعتي ياران، در راستاي مسووليت‌هاي اجتماعي و توسعه فرهنگ كارآفريني با رويكرد افزايش توليد و سودآوري، گروه صنعتي ياران با حضور در چهارمين نمايشگاه كار ايران ، پذيراي علاقه‌مندان و كارجويان محترم خواهد بود.

شناسایی و جذب استعدادها و نیروهای مناسب ، ارتباط مستقيم با کارجویان و ارزیابی سریع ایشان، آشنایی علاقه مندان با فرهنگ سازمانی، اطلاع مخاطبان از وجود فضای وسیع رشد و توسعه فردی، آشنایی بازدیدکنندگان با حوزه های متنوع فعالیت و اطلاع پیدا کردن از فرصت های شغلی و اطلاع‌رسانی از میزان ایجاد اشتغال گروه صنعتی یاران در سطح کشور، ارائه مشاوره به کارجویان در راستای انتخاب مسیر شغلی مناسب با توجه به توانایی‌ها و علاقه مندی‌های خود و حمایت از تخصص گرایی و ایجاد فضای آموزشی از مهمترين اهداف حضور گروه صنعتي ياران در اين نمايشگاه مي‌باشد.

همچنين به منظور ارائه مشاوره مناسب به كارجويان، كارگاه مدل‌هاي رفتاري ديسك، ساعت 12 روز شنبه 16 بهمن ماه توسط گروه ياران برگزار مي‌شود.

گفتنی است گروه صنعتي ياران متشكل از شركت‌هاي مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق، فولاد صنعت مهدي (عج)، شركت كارخانجات نورد لوله ياران، پليمر طلايي يزد، شركت آريا موليبدن كسري از چهاردهم تا شانزدهم بهمن ماه در محل نمايشگاه‌هاي بوستان گفت‌وگو پذيراي بازديدكنندگان و علاقه‌مندان به فضاي كسب و كار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما

با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم. ما تلاش می کنیم در 24 روز در روزهای کاری به تمام سوالات پاسخ دهیم.

    X